AVENE Spray SPF20 200ml - opalovací spray

AVENE Spray SPF20 200ml - opalovací spray

Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Sluneční ochrana | Přípravky na opalování

Cena: 496,0 CK

Opalovací emulze se středním ochranným faktorem pro světlou až tmavou kůži a bez sklonu ke spálení od slunce. Středně vysoká ochrana pro citlivou kůži. Účinně chrání před UVB-UVA slunečním zářením. Bez parabenů. UVA v souladu s doporučeními EU. Vysoce voděodolný. 100% fotostabilní. Vhodný i pro dětskou citlivou pokožku.

Krém obsahuje SunSitive protection® založenou na výzkumu Pierre Fabre. Obsahuje komplex synergicky působících a vzájemně se doplňujících aktivních fotoprotektivních látek zaručuje minimální obsah chemických filtrů, pre-tokoferyl, fotostabilní prekurzor vitaminu E, který chrání před působením volných radikálů a termální vodu Avène, která přirozeně zklidňuje, zjemňuje a působí protizánětlivě.

Doporučené použití: Doporučené použití: Krém aplikujte na suchou pokožku 5 - 10 minut před pobytem na slunci. Při dlouhodobé expozici slunečnímu záření a po každém koupání aplikaci často opakujte.

Francouzská kosmetika Avene využívá pro vývoj svých vysoce kvalitních produktů pro péči o pleť  termální vodu z jihu Francie, která je známa již od roku 1736. Pochází z pramene Sainte – Odile, kde byly vybudovány první lázně. Tato voda je určena pro velmi citlivou pokožku, má vyvážené minerální složení, je obohacena o oligoelementy prospěšné pro pokožku a o křemičitany, které jí dodávají jemnost. Je bakteriologicky čistá a bohatá na aktivní prvky. 

AVENE Spray SPF20 200ml - opalovací spray eshop >>Další zboží: